Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Puta tapmak , Rüyada Puta tapmak görmek Et yemeği , Rüyada Et yemeği görmek Marşandiz , Rüyada Marşandiz görmek İmtihan , Rüyada İmtihan görmek Dans etmek , Rüyada Dans etmek görmek Özür dilemek , Rüyada Özür dilemek görmek Cin , Rüyada Cin görmek Darbuka , Rüyada Darbuka görmek Önder , Rüyada Önder görmek İncili bilezik , Rüyada İncili bilezik görmek Yırtık , Rüyada Yırtık görmek Safer , Rüyada Safer görmek Kantar , Rüyada Kantar görmek Yeşermek , Rüyada Yeşermek görmek Tras olmak , Rüyada Tras olmak görmek Sal , Rüyada Sal görmek Kulp , Rüyada Kulp görmek Papatya , Rüyada Papatya görmek Dülger , Rüyada Dülger görmek Malul , Rüyada Malul görmek Muallim , Rüyada Muallim görmek Suretıl nasr , Rüyada Suretıl nasr görmek Beyaz renk , Rüyada Beyaz renk görmek Sure 018 kehf , Rüyada Sure 018 kehf görmek Vaka , Rüyada Vaka görmek Zulmet , Rüyada Zulmet görmek Çalar saat , Rüyada Çalar saat görmek Gelin , Rüyada Gelin görmek Taşlamak , Rüyada Taşlamak görmek Suizan , Rüyada Suizan görmek Avret yeri , Rüyada Avret yeri görmek Bağ , Rüyada Bağ görmek Çinko , Rüyada Çinko görmek Nışadır , Rüyada Nışadır görmek Sevişmek , Rüyada Sevişmek görmek Sure 111 tebbet , Rüyada Sure 111 tebbet görmek Şarlatan , Rüyada Şarlatan görmek Tiner , Rüyada Tiner görmek Revir , Rüyada Revir görmek Lokomotif , Rüyada Lokomotif görmek Lisans , Rüyada Lisans görmek Yaslanmak , Rüyada Yaslanmak görmek Burkulma , Rüyada Burkulma görmek Uzlet , Rüyada Uzlet görmek Kızartma , Rüyada Kızartma görmek Nezle olmak , Rüyada Nezle olmak görmek Makat , Rüyada Makat görmek Hatım indirmek , Rüyada Hatım indirmek görmek Oruç , Rüyada Oruç görmek Nakil , Rüyada Nakil görmek
1.) Rüyada Arsa görmek
2.) Rüyada İlanı aşk görmek
3.) Rüyada Ekin biçmek görmek
4.) Rüyada Arzu görmek
5.) Rüyada Arma görmek
6.) Rüyada Armonik görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arı beyi görmek
9.) Rüyada Arpa görmek
10.) Rüyada Armut ağacı görmek
11.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
12.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
13.) Rüyada Arıcı görmek
14.) Rüyada Arpacık görmek
15.) Rüyada Ashab-ı kiram( r.a.) görmek
16.) Rüyada Arıkovanı görmek
17.) Rüyada Aritmetik görmek
18.) Rüyada Armağan görmek