Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yakalamak , Rüyada Yakalamak görmek Arzuhal , Rüyada Arzuhal görmek Kol ile ölçmek , Rüyada Kol ile ölçmek görmek Bacanak , Rüyada Bacanak görmek Teksir / teksir makinesi , Rüyada Teksir / teksir makinesi görmek Yönetici , Rüyada Yönetici görmek Oluk , Rüyada Oluk görmek Nisan ayı , Rüyada Nisan ayı görmek Yat ve kotra , Rüyada Yat ve kotra görmek Kundura , Rüyada Kundura görmek Değişme , Rüyada Değişme görmek Fatih sultan Mehmet , Rüyada Fatih sultan Mehmet görmek Çağrı , Rüyada Çağrı görmek Fırıldak , Rüyada Fırıldak görmek Zayıflamak , Rüyada Zayıflamak görmek Tabanca , Rüyada Tabanca görmek İman ve inkar , Rüyada İman ve inkar görmek Kağıtçı , Rüyada Kağıtçı görmek Yunus suresi , Rüyada Yunus suresi görmek Söz , Rüyada Söz görmek Merve tepesi , Rüyada Merve tepesi görmek Yoğurt , Rüyada Yoğurt görmek Çöpçatan , Rüyada Çöpçatan görmek Yeşil kısnısı , Rüyada Yeşil kısnısı görmek Sure 013 rad , Rüyada Sure 013 rad görmek Pişirmek , Rüyada Pişirmek görmek İstemek , Rüyada İstemek görmek Sure 004 nisa , Rüyada Sure 004 nisa görmek Tezgah , Rüyada Tezgah görmek Sünnetçi , Rüyada Sünnetçi görmek Bozguncu , Rüyada Bozguncu görmek Latife (mizah) , Rüyada Latife (mizah) görmek Güreş , Rüyada Güreş görmek Dama , Rüyada Dama görmek Bademcik , Rüyada Bademcik görmek Yığmak , Rüyada Yığmak görmek Hayvan sesleri duymak , Rüyada Hayvan sesleri duymak görmek Film , Rüyada Film görmek Müstehcen , Rüyada Müstehcen görmek Meni , Rüyada Meni görmek Ev yapmak , Rüyada Ev yapmak görmek Tava, tencere , Rüyada Tava, tencere görmek Cerahat , Rüyada Cerahat görmek Cıva , Rüyada Cıva görmek Gemici , Rüyada Gemici görmek İshak (a.s.) , Rüyada İshak (a.s.) görmek Üzengi , Rüyada Üzengi görmek Hayvan , Rüyada Hayvan görmek Siper ve kalkan , Rüyada Siper ve kalkan görmek Zorba , Rüyada Zorba görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Memleket görmek
4.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
5.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
6.) Rüyada Arsa görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Fiyonk görmek
9.) Rüyada Ekin biçmek görmek
10.) Rüyada Arma görmek
11.) Rüyada Arı beyi görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Paten görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Yunus balığı görmek
17.) Rüyada Armut ağacı görmek
18.) Rüyada Armağan görmek