Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Poliçe , Rüyada Poliçe görmek Tutun ve duman , Rüyada Tutun ve duman görmek Yoksul , Rüyada Yoksul görmek Tohum ekmek , Rüyada Tohum ekmek görmek Beyin , Rüyada Beyin görmek Sahur yemeği , Rüyada Sahur yemeği görmek Ateşlenmek , Rüyada Ateşlenmek görmek Ter , Rüyada Ter görmek Suretıl necm , Rüyada Suretıl necm görmek Nasır , Rüyada Nasır görmek Bahçıvan , Rüyada Bahçıvan görmek Levh-i mahfuz , Rüyada Levh-i mahfuz görmek Çizme , Rüyada Çizme görmek Uyanmak , Rüyada Uyanmak görmek Bronz , Rüyada Bronz görmek Varil , Rüyada Varil görmek Sığır çobanı , Rüyada Sığır çobanı görmek Dışkı , Rüyada Dışkı görmek Kel , Rüyada Kel görmek Özürlü , Rüyada Özürlü görmek Tecvit , Rüyada Tecvit görmek Hap , Rüyada Hap görmek Mercan veya köşk çiçeği , Rüyada Mercan veya köşk çiçeği görmek Kuran , Rüyada Kuran görmek Mürebbiye , Rüyada Mürebbiye görmek Sal , Rüyada Sal görmek Kehribar , Rüyada Kehribar görmek Röntgen , Rüyada Röntgen görmek Tebessüm , Rüyada Tebessüm görmek Kolonya , Rüyada Kolonya görmek Tanrıça , Rüyada Tanrıça görmek Fulya , Rüyada Fulya görmek Pota , Rüyada Pota görmek Zerre , Rüyada Zerre görmek Rüzgar , Rüyada Rüzgar görmek Ut ustası , Rüyada Ut ustası görmek Tabela , Rüyada Tabela görmek Çapa , Rüyada Çapa görmek Taun , Rüyada Taun görmek Zaferan , Rüyada Zaferan görmek Birli (kağıt oyununda) , Rüyada Birli (kağıt oyununda) görmek Masal , Rüyada Masal görmek Öksürmek , Rüyada Öksürmek görmek Ata , Rüyada Ata görmek Gazoz , Rüyada Gazoz görmek Vals , Rüyada Vals görmek Tereyağı , Rüyada Tereyağı görmek Aynısıyla tabir edilir , Rüyada Aynısıyla tabir edilir görmek Cemaziyel ahir , Rüyada Cemaziyel ahir görmek Fıçı , Rüyada Fıçı görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada Arsa görmek
3.) Rüyada Arzu görmek
4.) Rüyada Ekin biçmek görmek
5.) Rüyada Arı beyi görmek
6.) Rüyada Arma görmek
7.) Rüyada İğrenmek görmek
8.) Rüyada Armonik görmek
9.) Rüyada Arkadaş görmek
10.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
11.) Rüyada Arpa görmek
12.) Rüyada Armut ağacı görmek
13.) Rüyada Paten görmek
14.) Rüyada Memleket görmek
15.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
16.) Rüyada Aritmetik görmek
17.) Rüyada Armağan görmek
18.) Rüyada Arıkovanı görmek