Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kontrol memuru , Rüyada Kontrol memuru görmek Hediye vermek , Rüyada Hediye vermek görmek Elek , Rüyada Elek görmek Kuran veya diğer şeyler okumak , Rüyada Kuran veya diğer şeyler okumak görmek Yemek , Rüyada Yemek görmek Döşeme , Rüyada Döşeme görmek Yıkanmak , Rüyada Yıkanmak görmek Faiz , Rüyada Faiz görmek Suretıl tebbet , Rüyada Suretıl tebbet görmek Ezme , Rüyada Ezme görmek Paçavracı , Rüyada Paçavracı görmek Tavşancıl kuşu , Rüyada Tavşancıl kuşu görmek Zıhar , Rüyada Zıhar görmek Kitapevi , Rüyada Kitapevi görmek Boşanma , Rüyada Boşanma görmek Cadı , Rüyada Cadı görmek Semer , Rüyada Semer görmek Özsu , Rüyada Özsu görmek Serseri , Rüyada Serseri görmek Salon , Rüyada Salon görmek Kenevir , Rüyada Kenevir görmek Vergi memuru , Rüyada Vergi memuru görmek Öğrenci , Rüyada Öğrenci görmek Gülmek , Rüyada Gülmek görmek Tras olmak , Rüyada Tras olmak görmek Çamur , Rüyada Çamur görmek Dudak , Rüyada Dudak görmek Ray , Rüyada Ray görmek Üç aylık almak , Rüyada Üç aylık almak görmek Defnedilmek , Rüyada Defnedilmek görmek Talak , Rüyada Talak görmek Terbiyeci , Rüyada Terbiyeci görmek Lut(a.s.) , Rüyada Lut(a.s.) görmek Yol , Rüyada Yol görmek Cirit değneği , Rüyada Cirit değneği görmek Gitar , Rüyada Gitar görmek Kınacı , Rüyada Kınacı görmek Vagon , Rüyada Vagon görmek Kuma , Rüyada Kuma görmek Yüz ekşitmek , Rüyada Yüz ekşitmek görmek Kravat , Rüyada Kravat görmek Menteşe , Rüyada Menteşe görmek Kama , Rüyada Kama görmek Çiçek , Rüyada Çiçek görmek Komidin , Rüyada Komidin görmek Televizyon , Rüyada Televizyon görmek Çizik , Rüyada Çizik görmek Talak suresi , Rüyada Talak suresi görmek Işıltı , Rüyada Işıltı görmek Deprem , Rüyada Deprem görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arsa görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Fiyonk görmek
10.) Rüyada Arı beyi görmek
11.) Rüyada Yunus balığı görmek
12.) Rüyada Arma görmek
13.) Rüyada Arzu görmek
14.) Rüyada Ekin biçmek görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Armut ağacı görmek
18.) Rüyada Paten görmek