Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Küfür , Rüyada Küfür görmek İnziva , Rüyada İnziva görmek Çipa , Rüyada Çipa görmek Pilot , Rüyada Pilot görmek Tarhun , Rüyada Tarhun görmek Çıkışmak , Rüyada Çıkışmak görmek Kın (kılıf) , Rüyada Kın (kılıf) görmek Kayan yıldız , Rüyada Kayan yıldız görmek Çelik , Rüyada Çelik görmek Zerdali ağacı , Rüyada Zerdali ağacı görmek Eski , Rüyada Eski görmek Hurma salkımı , Rüyada Hurma salkımı görmek Göncü , Rüyada Göncü görmek Buğzetmek , Rüyada Buğzetmek görmek Cacık , Rüyada Cacık görmek Gökdelen , Rüyada Gökdelen görmek Sandal ağacı , Rüyada Sandal ağacı görmek Sure 062 cuma , Rüyada Sure 062 cuma görmek Hasis biri , Rüyada Hasis biri görmek Kucak , Rüyada Kucak görmek Yürek damarı , Rüyada Yürek damarı görmek Fıtır sadakası , Rüyada Fıtır sadakası görmek Şarkıcı , Rüyada Şarkıcı görmek Yemeklik yağ , Rüyada Yemeklik yağ görmek Lokanta , Rüyada Lokanta görmek Ululuk , Rüyada Ululuk görmek Hacca gitmek , Rüyada Hacca gitmek görmek Tabakhanede deri ıslama havuzu , Rüyada Tabakhanede deri ıslama havuzu görmek Sure 096 alak , Rüyada Sure 096 alak görmek Küspe , Rüyada Küspe görmek Yemlik , Rüyada Yemlik görmek Hatip , Rüyada Hatip görmek Boza , Rüyada Boza görmek Gözlük , Rüyada Gözlük görmek Ziraat , Rüyada Ziraat görmek Pide , Rüyada Pide görmek Doğru olan şey , Rüyada Doğru olan şey görmek Ense , Rüyada Ense görmek Güz , Rüyada Güz görmek Kaynata , Rüyada Kaynata görmek Üre , Rüyada Üre görmek Zarafet , Rüyada Zarafet görmek Helvacı kabağı , Rüyada Helvacı kabağı görmek Kirpik , Rüyada Kirpik görmek Deveci , Rüyada Deveci görmek Tükürmek , Rüyada Tükürmek görmek Uyumak , Rüyada Uyumak görmek Giyotin , Rüyada Giyotin görmek Sarhoşluk veren şeyler , Rüyada Sarhoşluk veren şeyler görmek Su kovası , Rüyada Su kovası görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
4.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
5.) Rüyada Memleket görmek
6.) Rüyada Arsa görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Fiyonk görmek
9.) Rüyada Arma görmek
10.) Rüyada Arı beyi görmek
11.) Rüyada Ekin biçmek görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arpa görmek
14.) Rüyada Paten görmek
15.) Rüyada Yunus balığı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Ulumak görmek
18.) Rüyada Armut ağacı görmek