Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İnme , Rüyada İnme görmek Fatiha , Rüyada Fatiha görmek Rebıulahır ayı , Rüyada Rebıulahır ayı görmek Yel değirmeni , Rüyada Yel değirmeni görmek Duş , Rüyada Duş görmek Tedvir suresi , Rüyada Tedvir suresi görmek Jöle , Rüyada Jöle görmek Kutsal kitaplar , Rüyada Kutsal kitaplar görmek Nefes , Rüyada Nefes görmek Miladı aylar , Rüyada Miladı aylar görmek Demir ocağı , Rüyada Demir ocağı görmek Av aletleri , Rüyada Av aletleri görmek İnkar etmek , Rüyada İnkar etmek görmek Yumurta / yumurtlamak , Rüyada Yumurta / yumurtlamak görmek Suretıl mulk , Rüyada Suretıl mulk görmek Büyükanne - büyük baba , Rüyada Büyükanne - büyük baba görmek Kayınpeder , Rüyada Kayınpeder görmek Şap (kimyasal madde, tuz) , Rüyada Şap (kimyasal madde, tuz) görmek Hayvan yemi , Rüyada Hayvan yemi görmek Oruç , Rüyada Oruç görmek Övünmek , Rüyada Övünmek görmek Kuyumcu , Rüyada Kuyumcu görmek Bar , Rüyada Bar görmek Meleklerle görüşmek , Rüyada Meleklerle görüşmek görmek Tazı , Rüyada Tazı görmek Lisan , Rüyada Lisan görmek Kaza , Rüyada Kaza görmek Meyve sıkacağı , Rüyada Meyve sıkacağı görmek Şapka , Rüyada Şapka görmek Oy vermek , Rüyada Oy vermek görmek Kasımpatı , Rüyada Kasımpatı görmek Şalgam , Rüyada Şalgam görmek Ümit , Rüyada Ümit görmek Gündüz , Rüyada Gündüz görmek Tıraş bıçağı , Rüyada Tıraş bıçağı görmek Rulo , Rüyada Rulo görmek Fağfur , Rüyada Fağfur görmek Şayak , Rüyada Şayak görmek Baskı , Rüyada Baskı görmek Çayırlık çimenlik , Rüyada Çayırlık çimenlik görmek İtfaiye , Rüyada İtfaiye görmek Dekorasyon , Rüyada Dekorasyon görmek Kundura , Rüyada Kundura görmek Nüfus kağıdı , Rüyada Nüfus kağıdı görmek Bisküvi , Rüyada Bisküvi görmek Sığırcık , Rüyada Sığırcık görmek Göçük , Rüyada Göçük görmek Deve yavrusu , Rüyada Deve yavrusu görmek Telefon , Rüyada Telefon görmek Körlük , Rüyada Körlük görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Memleket görmek
4.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
5.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
6.) Rüyada Arsa görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Fiyonk görmek
9.) Rüyada Ekin biçmek görmek
10.) Rüyada Arma görmek
11.) Rüyada Arı beyi görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Paten görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Yunus balığı görmek
17.) Rüyada Armut ağacı görmek
18.) Rüyada Armağan görmek