Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Üryanı eriği , Rüyada Üryanı eriği görmek Sikkeli altın , Rüyada Sikkeli altın görmek Sözünden dönmek , Rüyada Sözünden dönmek görmek Boks , Rüyada Boks görmek Yağcılık , Rüyada Yağcılık görmek Mumunun suresi , Rüyada Mumunun suresi görmek Salıncak , Rüyada Salıncak görmek Neft yağı , Rüyada Neft yağı görmek Sinagog , Rüyada Sinagog görmek Oruç ve iftar , Rüyada Oruç ve iftar görmek Kasar , Rüyada Kasar görmek Harf , Rüyada Harf görmek Lebbeyk demek , Rüyada Lebbeyk demek görmek Yaver , Rüyada Yaver görmek Koç , Rüyada Koç görmek Şua , Rüyada Şua görmek Devir , Rüyada Devir görmek Nakarat , Rüyada Nakarat görmek Yapıştırıcı , Rüyada Yapıştırıcı görmek Tablo , Rüyada Tablo görmek Şırınga , Rüyada Şırınga görmek Zabit , Rüyada Zabit görmek Azap , Rüyada Azap görmek Sakal , Rüyada Sakal görmek Kapı halkası , Rüyada Kapı halkası görmek Kötülük , Rüyada Kötülük görmek Tencere , Rüyada Tencere görmek Usturlab , Rüyada Usturlab görmek Dinamit , Rüyada Dinamit görmek Bank , Rüyada Bank görmek Savaş , Rüyada Savaş görmek Limonata içmek , Rüyada Limonata içmek görmek Tabakacı , Rüyada Tabakacı görmek Balta , Rüyada Balta görmek Sümbül koku , Rüyada Sümbül koku görmek Güllaç , Rüyada Güllaç görmek Astragan , Rüyada Astragan görmek Pişirmek , Rüyada Pişirmek görmek Özveri , Rüyada Özveri görmek Ruhun çıkması , Rüyada Ruhun çıkması görmek Çıldırma , Rüyada Çıldırma görmek Gaddar , Rüyada Gaddar görmek Buzdağı , Rüyada Buzdağı görmek Put , Rüyada Put görmek Gece ve gündüz , Rüyada Gece ve gündüz görmek File , Rüyada File görmek Çarpmak , Rüyada Çarpmak görmek Toz , Rüyada Toz görmek Çulluk , Rüyada Çulluk görmek Sayfa , Rüyada Sayfa görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Memleket görmek
4.) Rüyada Arsa görmek
5.) Rüyada Ekin biçmek görmek
6.) Rüyada Arzu görmek
7.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
8.) Rüyada Arı beyi görmek
9.) Rüyada Arkadaş görmek
10.) Rüyada Paten görmek
11.) Rüyada Arma görmek
12.) Rüyada Armonik görmek
13.) Rüyada Armut ağacı görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
16.) Rüyada Armağan görmek
17.) Rüyada Aritmetik görmek
18.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek