Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çiş damlaları , Rüyada Çiş damlaları görmek Sabah kahvaltısı , Rüyada Sabah kahvaltısı görmek Üniversite , Rüyada Üniversite görmek Boy , Rüyada Boy görmek Kuyu temizleyicisi , Rüyada Kuyu temizleyicisi görmek Sürme çubuğu , Rüyada Sürme çubuğu görmek Soğuk , Rüyada Soğuk görmek Orakçı , Rüyada Orakçı görmek Bulmaca , Rüyada Bulmaca görmek Dalga , Rüyada Dalga görmek Sağlık , Rüyada Sağlık görmek Hud (a.s.) , Rüyada Hud (a.s.) görmek Suretıl fecr , Rüyada Suretıl fecr görmek Kahve / kahve fincanı , Rüyada Kahve / kahve fincanı görmek Kovan , Rüyada Kovan görmek Ev , Rüyada Ev görmek Delik / delik delmek , Rüyada Delik / delik delmek görmek Sicim , Rüyada Sicim görmek Teyze , Rüyada Teyze görmek Rüya yorumcusu , Rüyada Rüya yorumcusu görmek Piyano , Rüyada Piyano görmek Evlenmek , Rüyada Evlenmek görmek Üç yapraklı yonca , Rüyada Üç yapraklı yonca görmek Çömlek , Rüyada Çömlek görmek Seker pancarı , Rüyada Seker pancarı görmek Misk kedisi yağı , Rüyada Misk kedisi yağı görmek Bir şeyi ayırmak , Rüyada Bir şeyi ayırmak görmek Kurdan , Rüyada Kurdan görmek Para basan , Rüyada Para basan görmek Törpü , Rüyada Törpü görmek Yalnızlık , Rüyada Yalnızlık görmek Zan , Rüyada Zan görmek Topallamak , Rüyada Topallamak görmek Yaban arısı , Rüyada Yaban arısı görmek Zayıflamak , Rüyada Zayıflamak görmek Kötürüm , Rüyada Kötürüm görmek Surat(yüz) , Rüyada Surat(yüz) görmek Beyaz , Rüyada Beyaz görmek Burç , Rüyada Burç görmek Çamaşır yıkamak , Rüyada Çamaşır yıkamak görmek Post , Rüyada Post görmek İdman , Rüyada İdman görmek Üstübeç , Rüyada Üstübeç görmek Hortlak , Rüyada Hortlak görmek Övülmek , Rüyada Övülmek görmek Harpte düşmanı esir etmek , Rüyada Harpte düşmanı esir etmek görmek Yazma (başörtüsü) , Rüyada Yazma (başörtüsü) görmek Tambur , Rüyada Tambur görmek Zıhar , Rüyada Zıhar görmek Kapı gıcırtısı , Rüyada Kapı gıcırtısı görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Arsa görmek
4.) Rüyada Memleket görmek
5.) Rüyada Ekin biçmek görmek
6.) Rüyada Arzu görmek
7.) Rüyada Arı beyi görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Arma görmek
10.) Rüyada Paten görmek
11.) Rüyada Armonik görmek
12.) Rüyada Armut ağacı görmek
13.) Rüyada Arpa görmek
14.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
15.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
16.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
17.) Rüyada Armağan görmek
18.) Rüyada Aritmetik görmek