Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kadının tenasül uzvu , Rüyada Kadının tenasül uzvu görmek Patavatsızlık , Rüyada Patavatsızlık görmek Odalık , Rüyada Odalık görmek Tesviye makinesi , Rüyada Tesviye makinesi görmek Para cüzdanı , Rüyada Para cüzdanı görmek Şarkı söylemek , Rüyada Şarkı söylemek görmek Yüklük , Rüyada Yüklük görmek Lastik tekerlek , Rüyada Lastik tekerlek görmek Kurt , Rüyada Kurt görmek Teşvik etmek , Rüyada Teşvik etmek görmek Eyyüb (a.s.) , Rüyada Eyyüb (a.s.) görmek Fetih suresi , Rüyada Fetih suresi görmek Galip gelmek , Rüyada Galip gelmek görmek Ferce bakmak , Rüyada Ferce bakmak görmek Kender , Rüyada Kender görmek Cam , Rüyada Cam görmek Suretıl ınsan , Rüyada Suretıl ınsan görmek Koşmak , Rüyada Koşmak görmek Çengel sakızı , Rüyada Çengel sakızı görmek Kaburga kemiği , Rüyada Kaburga kemiği görmek Kahvehane , Rüyada Kahvehane görmek Varyete , Rüyada Varyete görmek Hüzün , Rüyada Hüzün görmek Ayağıyla itmek , Rüyada Ayağıyla itmek görmek Baş sargısı , Rüyada Baş sargısı görmek İç çamaşırı , Rüyada İç çamaşırı görmek Kısmet , Rüyada Kısmet görmek Tabaka , Rüyada Tabaka görmek İpek kuşak ve kemer , Rüyada İpek kuşak ve kemer görmek Vergi toplamak , Rüyada Vergi toplamak görmek Çeyiz , Rüyada Çeyiz görmek Nakkare( dümbelek) , Rüyada Nakkare( dümbelek) görmek Muşmula , Rüyada Muşmula görmek Lokma , Rüyada Lokma görmek Pil , Rüyada Pil görmek Onarım , Rüyada Onarım görmek Poker , Rüyada Poker görmek Banyo yapmak , Rüyada Banyo yapmak görmek Kusbe , Rüyada Kusbe görmek Kolluk , Rüyada Kolluk görmek Kanarya , Rüyada Kanarya görmek Minder , Rüyada Minder görmek Demirci dükkanı , Rüyada Demirci dükkanı görmek Önlük (giyilen) , Rüyada Önlük (giyilen) görmek Seccade , Rüyada Seccade görmek Kavak , Rüyada Kavak görmek Kurban kesmek , Rüyada Kurban kesmek görmek Üzüm şırası , Rüyada Üzüm şırası görmek Ruhun çıkması , Rüyada Ruhun çıkması görmek Yolcu , Rüyada Yolcu görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
3.) Rüyada İğrenmek görmek
4.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
5.) Rüyada Memleket görmek
6.) Rüyada Arsa görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Fiyonk görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Arma görmek
11.) Rüyada Ekin biçmek görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arpa görmek
14.) Rüyada Paten görmek
15.) Rüyada Ulumak görmek
16.) Rüyada Yunus balığı görmek
17.) Rüyada Armonik görmek
18.) Rüyada Armut ağacı görmek