Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Küfe , Rüyada Küfe görmek Güvey , Rüyada Güvey görmek Ehram , Rüyada Ehram görmek Öf demek , Rüyada Öf demek görmek Çalar saat , Rüyada Çalar saat görmek Pul , Rüyada Pul görmek Yabancı ihtiyar adam , Rüyada Yabancı ihtiyar adam görmek Sur , Rüyada Sur görmek Tedavi , Rüyada Tedavi görmek Tren , Rüyada Tren görmek Yular sapı , Rüyada Yular sapı görmek Savaş baltası , Rüyada Savaş baltası görmek Sahne , Rüyada Sahne görmek Defin , Rüyada Defin görmek Siper , Rüyada Siper görmek Suretıl nas , Rüyada Suretıl nas görmek Sure 084 ınsıkak , Rüyada Sure 084 ınsıkak görmek Ayağı ile bir şeyi tepelemek , Rüyada Ayağı ile bir şeyi tepelemek görmek Manolya , Rüyada Manolya görmek Koyun ve keçi pisliği , Rüyada Koyun ve keçi pisliği görmek Fakirlik , Rüyada Fakirlik görmek Yüzüstü dönmek , Rüyada Yüzüstü dönmek görmek Yalanlamak , Rüyada Yalanlamak görmek Kafirun suresi , Rüyada Kafirun suresi görmek Lokma , Rüyada Lokma görmek Yahya (a.s.) , Rüyada Yahya (a.s.) görmek Kayan yıldız , Rüyada Kayan yıldız görmek Istampa , Rüyada Istampa görmek Yabancı dil konuşmak , Rüyada Yabancı dil konuşmak görmek Vahşi , Rüyada Vahşi görmek Suretıl saffat , Rüyada Suretıl saffat görmek Para , Rüyada Para görmek Aslan , Rüyada Aslan görmek Pamuk , Rüyada Pamuk görmek Şebboy , Rüyada Şebboy görmek Çekiştirmek , Rüyada Çekiştirmek görmek Zarar ve musibet erişmek , Rüyada Zarar ve musibet erişmek görmek Dal , Rüyada Dal görmek Şırınga , Rüyada Şırınga görmek Evren , Rüyada Evren görmek Seslenmek , Rüyada Seslenmek görmek İzci , Rüyada İzci görmek Bira , Rüyada Bira görmek Tiyatro , Rüyada Tiyatro görmek Peygamber , Rüyada Peygamber görmek Kekelemek , Rüyada Kekelemek görmek Oburluk , Rüyada Oburluk görmek Tarık suresi , Rüyada Tarık suresi görmek Muhtaç , Rüyada Muhtaç görmek Şeytan taşlamak , Rüyada Şeytan taşlamak görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Memleket görmek
4.) Rüyada Arsa görmek
5.) Rüyada Ekin biçmek görmek
6.) Rüyada Arzu görmek
7.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
8.) Rüyada Arı beyi görmek
9.) Rüyada Arkadaş görmek
10.) Rüyada Paten görmek
11.) Rüyada Arma görmek
12.) Rüyada Armonik görmek
13.) Rüyada Armut ağacı görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
16.) Rüyada Aritmetik görmek
17.) Rüyada Armağan görmek
18.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek