Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kurk , Rüyada Kurk görmek Yakı otu , Rüyada Yakı otu görmek Kamelya , Rüyada Kamelya görmek Mısır , Rüyada Mısır görmek Meşale , Rüyada Meşale görmek Atlı , Rüyada Atlı görmek Gelin , Rüyada Gelin görmek Nakibi'l eşraf , Rüyada Nakibi'l eşraf görmek Kil , Rüyada Kil görmek Merdane , Rüyada Merdane görmek Arzuya kavuşmak , Rüyada Arzuya kavuşmak görmek Zürafa , Rüyada Zürafa görmek Deve yavrusu , Rüyada Deve yavrusu görmek Kup , Rüyada Kup görmek Fıskiye , Rüyada Fıskiye görmek Sure 0010 yunus , Rüyada Sure 0010 yunus görmek Balkon , Rüyada Balkon görmek Tohum , Rüyada Tohum görmek Ter / terlemek , Rüyada Ter / terlemek görmek Salıncak , Rüyada Salıncak görmek Uzamak , Rüyada Uzamak görmek Tahıl , Rüyada Tahıl görmek Kaba-saba , Rüyada Kaba-saba görmek Yazar , Rüyada Yazar görmek Kandil , Rüyada Kandil görmek Ölü üzerine ağlamak , Rüyada Ölü üzerine ağlamak görmek Frenk üzümü , Rüyada Frenk üzümü görmek Tırmanmak , Rüyada Tırmanmak görmek Sure 039 zumer , Rüyada Sure 039 zumer görmek Karton , Rüyada Karton görmek Buhurumeryem , Rüyada Buhurumeryem görmek Geç kalmak , Rüyada Geç kalmak görmek Şal (giysi) , Rüyada Şal (giysi) görmek Yakışmak , Rüyada Yakışmak görmek Makineli tüfek , Rüyada Makineli tüfek görmek Köpekbalığı , Rüyada Köpekbalığı görmek Posta kutusu , Rüyada Posta kutusu görmek Suretıl berıyye , Rüyada Suretıl berıyye görmek Kan , Rüyada Kan görmek Nişan almak , Rüyada Nişan almak görmek Darbuka , Rüyada Darbuka görmek Perde , Rüyada Perde görmek Tecavüz , Rüyada Tecavüz görmek Nehir , Rüyada Nehir görmek Keşif , Rüyada Keşif görmek Çıkın , Rüyada Çıkın görmek Cüppe , Rüyada Cüppe görmek Sırat köprüsü , Rüyada Sırat köprüsü görmek Suretıl furkan , Rüyada Suretıl furkan görmek Tanrı , Rüyada Tanrı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada İlanı aşk görmek
3.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Memleket görmek
6.) Rüyada Ulumak görmek
7.) Rüyada Arsa görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Fiyonk görmek
10.) Rüyada Arma görmek
11.) Rüyada Arı beyi görmek
12.) Rüyada Ekin biçmek görmek
13.) Rüyada Arzu görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Yunus balığı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Armut ağacı görmek