Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Telaş , Rüyada Telaş görmek Mihrap , Rüyada Mihrap görmek Hol , Rüyada Hol görmek Elişi , Rüyada Elişi görmek Kakao , Rüyada Kakao görmek Sure 021 enbiya , Rüyada Sure 021 enbiya görmek Su ve su içmek , Rüyada Su ve su içmek görmek Kuzu , Rüyada Kuzu görmek Mancınık , Rüyada Mancınık görmek Şamandıra , Rüyada Şamandıra görmek Süslemek , Rüyada Süslemek görmek Kadayıf , Rüyada Kadayıf görmek Mandalına , Rüyada Mandalına görmek Hayvan dışkısı , Rüyada Hayvan dışkısı görmek Tazı , Rüyada Tazı görmek Kefen soyucu , Rüyada Kefen soyucu görmek Fok balığı , Rüyada Fok balığı görmek Matbaa , Rüyada Matbaa görmek Gişe , Rüyada Gişe görmek Asistan , Rüyada Asistan görmek Kapak , Rüyada Kapak görmek Öğrenmek , Rüyada Öğrenmek görmek Dama , Rüyada Dama görmek Uymak , Rüyada Uymak görmek Boya / boyamak , Rüyada Boya / boyamak görmek Çıplak , Rüyada Çıplak görmek Kemer , Rüyada Kemer görmek Atölye , Rüyada Atölye görmek İlan etmek , Rüyada İlan etmek görmek Fayton , Rüyada Fayton görmek Çarpılmak , Rüyada Çarpılmak görmek Selam vermek , Rüyada Selam vermek görmek Karadeniz , Rüyada Karadeniz görmek Ödünç , Rüyada Ödünç görmek Çilek , Rüyada Çilek görmek Çalmak , Rüyada Çalmak görmek Taşlar , Rüyada Taşlar görmek Bardakçı , Rüyada Bardakçı görmek Nil , Rüyada Nil görmek Zilzurna olmak , Rüyada Zilzurna olmak görmek Suizan , Rüyada Suizan görmek Kalcın , Rüyada Kalcın görmek Bıçakçı , Rüyada Bıçakçı görmek Suretıl Nahl , Rüyada Suretıl Nahl görmek Kus gagası , Rüyada Kus gagası görmek Zeytinyağı , Rüyada Zeytinyağı görmek Kanmak / kandırılmak , Rüyada Kanmak / kandırılmak görmek Musibet , Rüyada Musibet görmek Piç , Rüyada Piç görmek Dere, vadi , Rüyada Dere, vadi görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Memleket görmek
4.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
5.) Rüyada Arsa görmek
6.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
7.) Rüyada Ekin biçmek görmek
8.) Rüyada Arzu görmek
9.) Rüyada Paten görmek
10.) Rüyada Arı beyi görmek
11.) Rüyada Arma görmek
12.) Rüyada Arkadaş görmek
13.) Rüyada Armonik görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armağan görmek
17.) Rüyada Fiyonk görmek
18.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek