Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Leke , Rüyada Leke görmek Lapına , Rüyada Lapına görmek Örtünmek , Rüyada Örtünmek görmek İbrahim aleyhi selam , Rüyada İbrahim aleyhi selam görmek Hapishane , Rüyada Hapishane görmek Yatak arkadaşı , Rüyada Yatak arkadaşı görmek Ekmek kabuğu kesmek , Rüyada Ekmek kabuğu kesmek görmek Eczacı , Rüyada Eczacı görmek Düet , Rüyada Düet görmek Balya sıkıcı , Rüyada Balya sıkıcı görmek Sahte , Rüyada Sahte görmek Güveyi , Rüyada Güveyi görmek Kıvılcım , Rüyada Kıvılcım görmek Benzinci , Rüyada Benzinci görmek Mezarlık , Rüyada Mezarlık görmek Sure 113 felak , Rüyada Sure 113 felak görmek Hayvanlar , Rüyada Hayvanlar görmek Baki olmak , Rüyada Baki olmak görmek Hela , Rüyada Hela görmek Kumbara , Rüyada Kumbara görmek Meşhur , Rüyada Meşhur görmek Gök cismi , Rüyada Gök cismi görmek Meclis , Rüyada Meclis görmek Kertenkelenin büyüğü , Rüyada Kertenkelenin büyüğü görmek Zerde , Rüyada Zerde görmek Şamarlamak , Rüyada Şamarlamak görmek Müvezzi , Rüyada Müvezzi görmek Şiddet , Rüyada Şiddet görmek Ferace , Rüyada Ferace görmek Sivilce , Rüyada Sivilce görmek Hızır , Rüyada Hızır görmek Erimek , Rüyada Erimek görmek Süzgeç , Rüyada Süzgeç görmek Sure 073 muzemmıl , Rüyada Sure 073 muzemmıl görmek Saçmak , Rüyada Saçmak görmek Revani , Rüyada Revani görmek Gazoz , Rüyada Gazoz görmek Çimdiklemek , Rüyada Çimdiklemek görmek Göz , Rüyada Göz görmek Öf demek , Rüyada Öf demek görmek Avret yeri , Rüyada Avret yeri görmek Suretıl duha , Rüyada Suretıl duha görmek Kap , Rüyada Kap görmek Suretıl ısra , Rüyada Suretıl ısra görmek Kerpeten , Rüyada Kerpeten görmek Kalkmak ve oturmak , Rüyada Kalkmak ve oturmak görmek Kanguru , Rüyada Kanguru görmek Mendil , Rüyada Mendil görmek Terbiye , Rüyada Terbiye görmek Mülk (tebareke) suresi , Rüyada Mülk (tebareke) suresi görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada Arsa görmek
3.) Rüyada Arzu görmek
4.) Rüyada Ekin biçmek görmek
5.) Rüyada Arı beyi görmek
6.) Rüyada İğrenmek görmek
7.) Rüyada Arma görmek
8.) Rüyada Armonik görmek
9.) Rüyada Arkadaş görmek
10.) Rüyada Armut ağacı görmek
11.) Rüyada Arpa görmek
12.) Rüyada Memleket görmek
13.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
14.) Rüyada Paten görmek
15.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
16.) Rüyada Arıkovanı görmek
17.) Rüyada Aritmetik görmek
18.) Rüyada Armağan görmek