Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Lahmacun , Rüyada Lahmacun görmek Solak , Rüyada Solak görmek Gerdanlık , Rüyada Gerdanlık görmek Nehyetmek , Rüyada Nehyetmek görmek Simitçi , Rüyada Simitçi görmek Kabil , Rüyada Kabil görmek İftira , Rüyada İftira görmek Fişeklik , Rüyada Fişeklik görmek Martı , Rüyada Martı görmek Suretıl Yusuf , Rüyada Suretıl Yusuf görmek Damar , Rüyada Damar görmek Vurmak , Rüyada Vurmak görmek Dağ , Rüyada Dağ görmek Papaz , Rüyada Papaz görmek Kefil / kefalet , Rüyada Kefil / kefalet görmek Fildişi , Rüyada Fildişi görmek Çekirge , Rüyada Çekirge görmek Sure 055 rahman , Rüyada Sure 055 rahman görmek Maşa (ateş tutmak için) , Rüyada Maşa (ateş tutmak için) görmek Asistan , Rüyada Asistan görmek Zorluk , Rüyada Zorluk görmek İspinoz kuşu , Rüyada İspinoz kuşu görmek Şuara Suresi , Rüyada Şuara Suresi görmek Gönder , Rüyada Gönder görmek Tenekeci , Rüyada Tenekeci görmek Kümes , Rüyada Kümes görmek Söz vermek , Rüyada Söz vermek görmek Döşek , Rüyada Döşek görmek Zülküfl (a.s.) , Rüyada Zülküfl (a.s.) görmek Fidan , Rüyada Fidan görmek Mezarcı , Rüyada Mezarcı görmek Mimoza , Rüyada Mimoza görmek Yağhane , Rüyada Yağhane görmek Yılın ayları , Rüyada Yılın ayları görmek Saban , Rüyada Saban görmek İrmik , Rüyada İrmik görmek Kıyı , Rüyada Kıyı görmek Yufka , Rüyada Yufka görmek Soğukkanlı , Rüyada Soğukkanlı görmek Övülmek , Rüyada Övülmek görmek Vasi , Rüyada Vasi görmek Komposta , Rüyada Komposta görmek Hacı , Rüyada Hacı görmek Yasaklamak , Rüyada Yasaklamak görmek Sınır ve damar , Rüyada Sınır ve damar görmek Uzeyr (a.s.) , Rüyada Uzeyr (a.s.) görmek Karpuz ve kavun , Rüyada Karpuz ve kavun görmek Koyun ve keçi ağılı , Rüyada Koyun ve keçi ağılı görmek Asabiyet , Rüyada Asabiyet görmek Hallaç yayı , Rüyada Hallaç yayı görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada Arsa görmek
3.) Rüyada Ekin biçmek görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Arzu görmek
6.) Rüyada Arı beyi görmek
7.) Rüyada Memleket görmek
8.) Rüyada Arma görmek
9.) Rüyada Armonik görmek
10.) Rüyada Arkadaş görmek
11.) Rüyada Armut ağacı görmek
12.) Rüyada Paten görmek
13.) Rüyada Arpa görmek
14.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
15.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
16.) Rüyada Aritmetik görmek
17.) Rüyada Armağan görmek
18.) Rüyada Arıkovanı görmek