Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yüzüstü düşmek yahut dönmek , Rüyada Yüzüstü düşmek yahut dönmek görmek Kıl satıcı , Rüyada Kıl satıcı görmek Mescit , Rüyada Mescit görmek Babayiğit , Rüyada Babayiğit görmek Hiddet , Rüyada Hiddet görmek Zıkrullah , Rüyada Zıkrullah görmek Salih (a.s.) , Rüyada Salih (a.s.) görmek Kevser havuzu , Rüyada Kevser havuzu görmek Çam ağacı , Rüyada Çam ağacı görmek Sedef , Rüyada Sedef görmek Ululuk - azamet , Rüyada Ululuk - azamet görmek Hizmet etmek , Rüyada Hizmet etmek görmek Kabadayı , Rüyada Kabadayı görmek Sakız kabağı , Rüyada Sakız kabağı görmek Diz , Rüyada Diz görmek Jet , Rüyada Jet görmek Kuş tüyü , Rüyada Kuş tüyü görmek Satranç tahtası , Rüyada Satranç tahtası görmek Kamara , Rüyada Kamara görmek Sünnet , Rüyada Sünnet görmek Kangren , Rüyada Kangren görmek Azamet , Rüyada Azamet görmek Deve dikeni , Rüyada Deve dikeni görmek Yüzüstü dönmek , Rüyada Yüzüstü dönmek görmek Bayram , Rüyada Bayram görmek Musluk , Rüyada Musluk görmek Mastika sakızı , Rüyada Mastika sakızı görmek Sure 087 ala , Rüyada Sure 087 ala görmek Hayır , Rüyada Hayır görmek Şahdamarı , Rüyada Şahdamarı görmek Yanılma , Rüyada Yanılma görmek Marangoz , Rüyada Marangoz görmek Kaside , Rüyada Kaside görmek Sünger , Rüyada Sünger görmek Gasil hane , Rüyada Gasil hane görmek Sure 097 kadr , Rüyada Sure 097 kadr görmek Namazda etrafına bakınmak , Rüyada Namazda etrafına bakınmak görmek Zilzurna olmak , Rüyada Zilzurna olmak görmek Dana , Rüyada Dana görmek Kalcın , Rüyada Kalcın görmek Cariye , Rüyada Cariye görmek Sıyrık , Rüyada Sıyrık görmek Kalem , Rüyada Kalem görmek Şuara Suresi , Rüyada Şuara Suresi görmek Sidik (çiş) , Rüyada Sidik (çiş) görmek Ut , Rüyada Ut görmek İncir ağacı , Rüyada İncir ağacı görmek Yırtık , Rüyada Yırtık görmek Yıkama taşı , Rüyada Yıkama taşı görmek Tavşankulağı , Rüyada Tavşankulağı görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Arsa görmek
4.) Rüyada Memleket görmek
5.) Rüyada Ekin biçmek görmek
6.) Rüyada Arzu görmek
7.) Rüyada Arı beyi görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Paten görmek
10.) Rüyada Arma görmek
11.) Rüyada Armonik görmek
12.) Rüyada Armut ağacı görmek
13.) Rüyada Arpa görmek
14.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
15.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
16.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
17.) Rüyada Armağan görmek
18.) Rüyada Aritmetik görmek