Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yankı , Rüyada Yankı görmek Melez , Rüyada Melez görmek İp , Rüyada İp görmek Gazoz , Rüyada Gazoz görmek Çengel sakızı , Rüyada Çengel sakızı görmek Fino , Rüyada Fino görmek Püskürtme , Rüyada Püskürtme görmek Tavukçu , Rüyada Tavukçu görmek Portre , Rüyada Portre görmek Domino , Rüyada Domino görmek Bulantı , Rüyada Bulantı görmek Yerin yarılması , Rüyada Yerin yarılması görmek Menteşe , Rüyada Menteşe görmek Smokin , Rüyada Smokin görmek Simsar , Rüyada Simsar görmek Hoplamak , Rüyada Hoplamak görmek Kanalizasyon , Rüyada Kanalizasyon görmek Kimono , Rüyada Kimono görmek Krom , Rüyada Krom görmek Pasaj , Rüyada Pasaj görmek Rektör , Rüyada Rektör görmek Ravent , Rüyada Ravent görmek Yıkıntı , Rüyada Yıkıntı görmek Gündüz , Rüyada Gündüz görmek İşkembe çorbası , Rüyada İşkembe çorbası görmek Kulak misafiri , Rüyada Kulak misafiri görmek Deve yünü , Rüyada Deve yünü görmek Münazaa , Rüyada Münazaa görmek Cuma , Rüyada Cuma görmek Rüya meleği , Rüyada Rüya meleği görmek Komidin , Rüyada Komidin görmek Yangın , Rüyada Yangın görmek Aygır , Rüyada Aygır görmek Mezgit balığı , Rüyada Mezgit balığı görmek Zehirli hayvan ısırması , Rüyada Zehirli hayvan ısırması görmek Tereyağı , Rüyada Tereyağı görmek Kolya , Rüyada Kolya görmek Sahur yemeği , Rüyada Sahur yemeği görmek Başkan , Rüyada Başkan görmek Nehyetmek , Rüyada Nehyetmek görmek Darlık , Rüyada Darlık görmek Korkaklık , Rüyada Korkaklık görmek Kevser , Rüyada Kevser görmek Kuzukulağı , Rüyada Kuzukulağı görmek Uygunsuzluk , Rüyada Uygunsuzluk görmek Taklit etmek , Rüyada Taklit etmek görmek Avans , Rüyada Avans görmek Şato , Rüyada Şato görmek Çam fıstığı , Rüyada Çam fıstığı görmek Telef etmek , Rüyada Telef etmek görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Memleket görmek
4.) Rüyada Arsa görmek
5.) Rüyada Ekin biçmek görmek
6.) Rüyada Arzu görmek
7.) Rüyada Arı beyi görmek
8.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
9.) Rüyada Arkadaş görmek
10.) Rüyada Arma görmek
11.) Rüyada Paten görmek
12.) Rüyada Armonik görmek
13.) Rüyada Armut ağacı görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
16.) Rüyada Armağan görmek
17.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
18.) Rüyada Aritmetik görmek