Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yağcı / yağ çekmek , Rüyada Yağcı / yağ çekmek görmek Çakmaktaşı , Rüyada Çakmaktaşı görmek Kanmak / kandırılmak , Rüyada Kanmak / kandırılmak görmek Kuruyemiş , Rüyada Kuruyemiş görmek Pençe , Rüyada Pençe görmek Kara , Rüyada Kara görmek Çiçek hastalığı , Rüyada Çiçek hastalığı görmek Sünnet olmak / etmek , Rüyada Sünnet olmak / etmek görmek Vakfetmek , Rüyada Vakfetmek görmek Taşlar , Rüyada Taşlar görmek Osurmak , Rüyada Osurmak görmek Kartal , Rüyada Kartal görmek Ölü , Rüyada Ölü görmek Kılıç ucu , Rüyada Kılıç ucu görmek Koç , Rüyada Koç görmek Çobandeğneği , Rüyada Çobandeğneği görmek Sure 078 nebe , Rüyada Sure 078 nebe görmek Kürsü , Rüyada Kürsü görmek Şua , Rüyada Şua görmek Hamurcu , Rüyada Hamurcu görmek Yargıç , Rüyada Yargıç görmek Kuru üzüm , Rüyada Kuru üzüm görmek Daire çizmek , Rüyada Daire çizmek görmek Hükümdar , Rüyada Hükümdar görmek Yün kuşu , Rüyada Yün kuşu görmek Sure 104 humeze , Rüyada Sure 104 humeze görmek Salamura , Rüyada Salamura görmek Bağırmak , Rüyada Bağırmak görmek Sır saklamak , Rüyada Sır saklamak görmek Fitil , Rüyada Fitil görmek Yemen taşı , Rüyada Yemen taşı görmek Doğru söylemek , Rüyada Doğru söylemek görmek Ardıçkuşu , Rüyada Ardıçkuşu görmek Eşek , Rüyada Eşek görmek Un eleyici , Rüyada Un eleyici görmek Nikah memuru , Rüyada Nikah memuru görmek Şaşılık , Rüyada Şaşılık görmek Doğru yoldan çıkmak , Rüyada Doğru yoldan çıkmak görmek Hiyeroglif yazısı , Rüyada Hiyeroglif yazısı görmek Düşmanı kuşatmak , Rüyada Düşmanı kuşatmak görmek Suretıl duhan , Rüyada Suretıl duhan görmek Musafaha , Rüyada Musafaha görmek Haki renk , Rüyada Haki renk görmek Judo , Rüyada Judo görmek Şaşmak , Rüyada Şaşmak görmek Figüran , Rüyada Figüran görmek Yaban arısı , Rüyada Yaban arısı görmek Kuzen , Rüyada Kuzen görmek Gayda , Rüyada Gayda görmek Tıraş etmek , Rüyada Tıraş etmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada İlanı aşk görmek
3.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Memleket görmek
6.) Rüyada Ulumak görmek
7.) Rüyada Arsa görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Fiyonk görmek
10.) Rüyada Arı beyi görmek
11.) Rüyada Arma görmek
12.) Rüyada Ekin biçmek görmek
13.) Rüyada Arzu görmek
14.) Rüyada Yunus balığı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Armut ağacı görmek