Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Derviş , Rüyada Derviş görmek Fatiha , Rüyada Fatiha görmek Sure 019 Meryem , Rüyada Sure 019 Meryem görmek Öğütücü , Rüyada Öğütücü görmek Diş , Rüyada Diş görmek Hakka suresi , Rüyada Hakka suresi görmek Sözlük , Rüyada Sözlük görmek Ömer (r.a.) , Rüyada Ömer (r.a.) görmek Zırhlı savaş gemisi , Rüyada Zırhlı savaş gemisi görmek Sürçmek , Rüyada Sürçmek görmek İki , Rüyada İki görmek Kok , Rüyada Kok görmek Daire , Rüyada Daire görmek Görümce , Rüyada Görümce görmek Ladin , Rüyada Ladin görmek Yaltaklık etmek , Rüyada Yaltaklık etmek görmek Kalbur , Rüyada Kalbur görmek İnmek , Rüyada İnmek görmek Kubbe , Rüyada Kubbe görmek Kose , Rüyada Kose görmek Katıl , Rüyada Katıl görmek Muzzemmıl suresi , Rüyada Muzzemmıl suresi görmek Kavuk , Rüyada Kavuk görmek Bayılmak , Rüyada Bayılmak görmek İğfal etmek , Rüyada İğfal etmek görmek Bulmaca çözmek , Rüyada Bulmaca çözmek görmek Şefaat etmek , Rüyada Şefaat etmek görmek Koç , Rüyada Koç görmek Nalın , Rüyada Nalın görmek Oje , Rüyada Oje görmek Arpa ekmeği , Rüyada Arpa ekmeği görmek Def çalan , Rüyada Def çalan görmek Varil , Rüyada Varil görmek Puta tapmak , Rüyada Puta tapmak görmek Özgürlük , Rüyada Özgürlük görmek Cimrilik , Rüyada Cimrilik görmek Badem , Rüyada Badem görmek Gürültü , Rüyada Gürültü görmek Tembellik , Rüyada Tembellik görmek Güç , Rüyada Güç görmek Sure 067 mulk , Rüyada Sure 067 mulk görmek Çoban , Rüyada Çoban görmek Nesrin çiçeği , Rüyada Nesrin çiçeği görmek Radyum , Rüyada Radyum görmek İnsan ayağı , Rüyada İnsan ayağı görmek Dolu (yağan) , Rüyada Dolu (yağan) görmek Kaynak , Rüyada Kaynak görmek Davet / davetiye , Rüyada Davet / davetiye görmek Toplanmak / toplantı , Rüyada Toplanmak / toplantı görmek Üzüm şırası , Rüyada Üzüm şırası görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
3.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Memleket görmek
6.) Rüyada Arsa görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Fiyonk görmek
9.) Rüyada Ulumak görmek
10.) Rüyada Arı beyi görmek
11.) Rüyada Arma görmek
12.) Rüyada Ekin biçmek görmek
13.) Rüyada Arzu görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Paten görmek
17.) Rüyada Yunus balığı görmek
18.) Rüyada Armut ağacı görmek