Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Bas , Rüyada Bas görmek Fıkra , Rüyada Fıkra görmek Mahmuz , Rüyada Mahmuz görmek Satranç şahı , Rüyada Satranç şahı görmek Yaramaz söz söyleyen , Rüyada Yaramaz söz söyleyen görmek Direk , Rüyada Direk görmek Harf , Rüyada Harf görmek Randevu , Rüyada Randevu görmek Su kovası , Rüyada Su kovası görmek Hudut , Rüyada Hudut görmek Ferce bakmak , Rüyada Ferce bakmak görmek Sağmak , Rüyada Sağmak görmek Küpe , Rüyada Küpe görmek Uğurlamak , Rüyada Uğurlamak görmek Kuma (ortak) , Rüyada Kuma (ortak) görmek Yemek borusu , Rüyada Yemek borusu görmek Meşale , Rüyada Meşale görmek Azgınlık , Rüyada Azgınlık görmek İz , Rüyada İz görmek Lavaj , Rüyada Lavaj görmek Sure 109 kafırun , Rüyada Sure 109 kafırun görmek Eski elbise , Rüyada Eski elbise görmek Ederken şöyle bir yol izlemelidir , Rüyada Ederken şöyle bir yol izlemelidir görmek Cevher / cevherci , Rüyada Cevher / cevherci görmek Samanyolu , Rüyada Samanyolu görmek Selvi , Rüyada Selvi görmek Defnedilmek , Rüyada Defnedilmek görmek Gürgen , Rüyada Gürgen görmek Şarap mahzeni , Rüyada Şarap mahzeni görmek Kırkmak , Rüyada Kırkmak görmek Kumar , Rüyada Kumar görmek Rovelver , Rüyada Rovelver görmek Zenginlik , Rüyada Zenginlik görmek Çiçek, kızamık, egzama , Rüyada Çiçek, kızamık, egzama görmek Tavşankulağı , Rüyada Tavşankulağı görmek Yaban iğdesi , Rüyada Yaban iğdesi görmek Kus gagası , Rüyada Kus gagası görmek Vazo , Rüyada Vazo görmek Cadde , Rüyada Cadde görmek Güler yüzlülük , Rüyada Güler yüzlülük görmek Firuze , Rüyada Firuze görmek Beyaz , Rüyada Beyaz görmek Gıcırtı , Rüyada Gıcırtı görmek Sure 033 Ahzab , Rüyada Sure 033 Ahzab görmek Römork , Rüyada Römork görmek Asistan , Rüyada Asistan görmek İskemle , Rüyada İskemle görmek Vapur , Rüyada Vapur görmek Kasımpatı , Rüyada Kasımpatı görmek Istampa , Rüyada Istampa görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada Arsa görmek
3.) Rüyada Arzu görmek
4.) Rüyada Ekin biçmek görmek
5.) Rüyada Arı beyi görmek
6.) Rüyada Arma görmek
7.) Rüyada Armonik görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada İğrenmek görmek
10.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
11.) Rüyada Arpa görmek
12.) Rüyada Armut ağacı görmek
13.) Rüyada Paten görmek
14.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
15.) Rüyada Memleket görmek
16.) Rüyada Arıkovanı görmek
17.) Rüyada Aritmetik görmek
18.) Rüyada Arıcı görmek