Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yama / yamamak , Rüyada Yama / yamamak görmek Otopark , Rüyada Otopark görmek İz sürmek , Rüyada İz sürmek görmek Hendek , Rüyada Hendek görmek Umut , Rüyada Umut görmek Dilekçe , Rüyada Dilekçe görmek Kırk , Rüyada Kırk görmek Tiner , Rüyada Tiner görmek Pipo , Rüyada Pipo görmek Sarnıç , Rüyada Sarnıç görmek Doldurmak , Rüyada Doldurmak görmek Broş , Rüyada Broş görmek Gönder , Rüyada Gönder görmek Kıl satıcı , Rüyada Kıl satıcı görmek Önlük (giyilen) , Rüyada Önlük (giyilen) görmek Harf , Rüyada Harf görmek Bakır , Rüyada Bakır görmek Kafadar , Rüyada Kafadar görmek Şamandıra , Rüyada Şamandıra görmek Şaban , Rüyada Şaban görmek Sazlık , Rüyada Sazlık görmek Garaj , Rüyada Garaj görmek Piston , Rüyada Piston görmek Eşyanın değişmesi , Rüyada Eşyanın değişmesi görmek Balıkçı , Rüyada Balıkçı görmek Portre , Rüyada Portre görmek Av köpeği , Rüyada Av köpeği görmek Margarin , Rüyada Margarin görmek Kıymetli taş , Rüyada Kıymetli taş görmek Yakışmak , Rüyada Yakışmak görmek Okumak , Rüyada Okumak görmek Yazıcı , Rüyada Yazıcı görmek Hücre , Rüyada Hücre görmek Suretıl mumın , Rüyada Suretıl mumın görmek İnsan , Rüyada İnsan görmek Yaprak , Rüyada Yaprak görmek Sauna , Rüyada Sauna görmek Müslüman olmak , Rüyada Müslüman olmak görmek Sehpa , Rüyada Sehpa görmek Paşa , Rüyada Paşa görmek Başak , Rüyada Başak görmek Armağan , Rüyada Armağan görmek Kiremitçi , Rüyada Kiremitçi görmek Suretıl kevser , Rüyada Suretıl kevser görmek Tuvalet , Rüyada Tuvalet görmek Kolluk , Rüyada Kolluk görmek Cetvel , Rüyada Cetvel görmek Hayız (kadınlarda adet) , Rüyada Hayız (kadınlarda adet) görmek Çöpçatan , Rüyada Çöpçatan görmek Demir kürek , Rüyada Demir kürek görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada Arsa görmek
3.) Rüyada Ekin biçmek görmek
4.) Rüyada Arzu görmek
5.) Rüyada Arı beyi görmek
6.) Rüyada Arma görmek
7.) Rüyada Armonik görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Armut ağacı görmek
10.) Rüyada Arpa görmek
11.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
12.) Rüyada İğrenmek görmek
13.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
14.) Rüyada Paten görmek
15.) Rüyada Aritmetik görmek
16.) Rüyada Arıkovanı görmek
17.) Rüyada Arıcı görmek
18.) Rüyada Armağan görmek