Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Pusu , Rüyada Pusu görmek Baldız , Rüyada Baldız görmek Tüfekçi , Rüyada Tüfekçi görmek Sure 088 gasıye , Rüyada Sure 088 gasıye görmek Davul , Rüyada Davul görmek Arı beyi , Rüyada Arı beyi görmek Bahçe , Rüyada Bahçe görmek Usturlab , Rüyada Usturlab görmek Teneşir , Rüyada Teneşir görmek Yumruk , Rüyada Yumruk görmek Dilsizlik , Rüyada Dilsizlik görmek Mecnun , Rüyada Mecnun görmek Kolaylık , Rüyada Kolaylık görmek Sır , Rüyada Sır görmek Aslanağzı , Rüyada Aslanağzı görmek Han , Rüyada Han görmek Külçe , Rüyada Külçe görmek Kümes hayvanı , Rüyada Kümes hayvanı görmek Katarakt (göz rahatsızlığı) , Rüyada Katarakt (göz rahatsızlığı) görmek Kıl satıcı , Rüyada Kıl satıcı görmek İmparator , Rüyada İmparator görmek Venüs , Rüyada Venüs görmek İnşaat , Rüyada İnşaat görmek Gürültü , Rüyada Gürültü görmek Kumsal , Rüyada Kumsal görmek Oyuk , Rüyada Oyuk görmek Pelikan , Rüyada Pelikan görmek Karga , Rüyada Karga görmek Silgi , Rüyada Silgi görmek Moloz , Rüyada Moloz görmek Lavaj , Rüyada Lavaj görmek Kulak hırsızlığı , Rüyada Kulak hırsızlığı görmek Kır , Rüyada Kır görmek Konser , Rüyada Konser görmek Sekiz , Rüyada Sekiz görmek Sure 091 sems , Rüyada Sure 091 sems görmek Tedvir suresi , Rüyada Tedvir suresi görmek İnsan , Rüyada İnsan görmek Eğe kemikleri , Rüyada Eğe kemikleri görmek Tünel , Rüyada Tünel görmek Zeytinyağcı , Rüyada Zeytinyağcı görmek Çiğdem , Rüyada Çiğdem görmek Koruk , Rüyada Koruk görmek Manzara , Rüyada Manzara görmek Süt emmek , Rüyada Süt emmek görmek Türkmen çizmecisi , Rüyada Türkmen çizmecisi görmek Sandal , Rüyada Sandal görmek Atlamak , Rüyada Atlamak görmek Vaka , Rüyada Vaka görmek Diş , Rüyada Diş görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada İlanı aşk görmek
3.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Memleket görmek
6.) Rüyada Ulumak görmek
7.) Rüyada Arsa görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Fiyonk görmek
10.) Rüyada Arı beyi görmek
11.) Rüyada Arma görmek
12.) Rüyada Ekin biçmek görmek
13.) Rüyada Arzu görmek
14.) Rüyada Yunus balığı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Armut ağacı görmek