Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çizmek , Rüyada Çizmek görmek Beyaz darı , Rüyada Beyaz darı görmek Arıcı , Rüyada Arıcı görmek Kalça , Rüyada Kalça görmek Göç , Rüyada Göç görmek Taş kömürü , Rüyada Taş kömürü görmek Hafız , Rüyada Hafız görmek Sofra , Rüyada Sofra görmek Yün , Rüyada Yün görmek İşkembe çorbası , Rüyada İşkembe çorbası görmek Samanyolu , Rüyada Samanyolu görmek Düşmek , Rüyada Düşmek görmek Dünya , Rüyada Dünya görmek Issızlık / ıssız yer , Rüyada Issızlık / ıssız yer görmek Mukavele , Rüyada Mukavele görmek Hırpalamak , Rüyada Hırpalamak görmek Hemşire , Rüyada Hemşire görmek Sıcak , Rüyada Sıcak görmek Otçu , Rüyada Otçu görmek Koyun ve keçi , Rüyada Koyun ve keçi görmek Beraat , Rüyada Beraat görmek Mulaana , Rüyada Mulaana görmek Sini , Rüyada Sini görmek Dünyanın yedi harikası , Rüyada Dünyanın yedi harikası görmek Hamsi , Rüyada Hamsi görmek Vatoz , Rüyada Vatoz görmek Midye ve istiridye , Rüyada Midye ve istiridye görmek Hikaye , Rüyada Hikaye görmek Kafes , Rüyada Kafes görmek Tarlakuşu , Rüyada Tarlakuşu görmek Revani , Rüyada Revani görmek Çiğnemek , Rüyada Çiğnemek görmek Suretıl mumtehıne , Rüyada Suretıl mumtehıne görmek Teşebbüs , Rüyada Teşebbüs görmek Kutsal kitaplar , Rüyada Kutsal kitaplar görmek Suretıl rahman , Rüyada Suretıl rahman görmek Çolaklık , Rüyada Çolaklık görmek Sevap , Rüyada Sevap görmek Nalbant , Rüyada Nalbant görmek Nükte , Rüyada Nükte görmek Eğe (törpü) , Rüyada Eğe (törpü) görmek Medine-i münevvere , Rüyada Medine-i münevvere görmek Maşa , Rüyada Maşa görmek Kayış , Rüyada Kayış görmek İlmihal okumak , Rüyada İlmihal okumak görmek Süre tanımak , Rüyada Süre tanımak görmek Suretıl sems , Rüyada Suretıl sems görmek Ölüm , Rüyada Ölüm görmek Hamak , Rüyada Hamak görmek Gadretmek , Rüyada Gadretmek görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada Arsa görmek
3.) Rüyada Ekin biçmek görmek
4.) Rüyada Arzu görmek
5.) Rüyada Arma görmek
6.) Rüyada Arı beyi görmek
7.) Rüyada Armonik görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Armut ağacı görmek
10.) Rüyada Arpa görmek
11.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
12.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
13.) Rüyada Arıcı görmek
14.) Rüyada Arıkovanı görmek
15.) Rüyada Paten görmek
16.) Rüyada Arpacık görmek
17.) Rüyada Armağan görmek
18.) Rüyada Aritmetik görmek