Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Büyü , Rüyada Büyü görmek Evlenmek , Rüyada Evlenmek görmek Kasaba , Rüyada Kasaba görmek Recep , Rüyada Recep görmek Korkaklık , Rüyada Korkaklık görmek Nakışçı , Rüyada Nakışçı görmek Avlanmak , Rüyada Avlanmak görmek Sap denizi gemi kılavuzu , Rüyada Sap denizi gemi kılavuzu görmek Yemin etmek , Rüyada Yemin etmek görmek Yanak , Rüyada Yanak görmek Balya ipi , Rüyada Balya ipi görmek Pırlanta , Rüyada Pırlanta görmek Mumya , Rüyada Mumya görmek Sure 035 fatır , Rüyada Sure 035 fatır görmek Yatak örtüsü , Rüyada Yatak örtüsü görmek Hayır işlemek , Rüyada Hayır işlemek görmek Vitrin , Rüyada Vitrin görmek Dimağ , Rüyada Dimağ görmek Bağlanmak , Rüyada Bağlanmak görmek Suretıl ınsıkak , Rüyada Suretıl ınsıkak görmek Sure 002 bakara , Rüyada Sure 002 bakara görmek Havlama , Rüyada Havlama görmek Üstübeç , Rüyada Üstübeç görmek Zindancı , Rüyada Zindancı görmek Sure 025 Furkan , Rüyada Sure 025 Furkan görmek Vücut , Rüyada Vücut görmek Beyin ve ilik , Rüyada Beyin ve ilik görmek Saka kuşu , Rüyada Saka kuşu görmek Tabak örtüsü , Rüyada Tabak örtüsü görmek Musalla tası , Rüyada Musalla tası görmek Vakfe , Rüyada Vakfe görmek Kefen soyucu , Rüyada Kefen soyucu görmek Saraç , Rüyada Saraç görmek Küspe , Rüyada Küspe görmek Dabak , Rüyada Dabak görmek Şükür , Rüyada Şükür görmek Gazete , Rüyada Gazete görmek Balgam , Rüyada Balgam görmek Yıldız çiçeği , Rüyada Yıldız çiçeği görmek Suçlu , Rüyada Suçlu görmek Yemek dolabı , Rüyada Yemek dolabı görmek Teşvik etmek , Rüyada Teşvik etmek görmek Kamer suresi , Rüyada Kamer suresi görmek Boy , Rüyada Boy görmek Dalmak , Rüyada Dalmak görmek Bayram , Rüyada Bayram görmek Kasımpatı , Rüyada Kasımpatı görmek Perde , Rüyada Perde görmek İshak (a.s.) , Rüyada İshak (a.s.) görmek Süslenmek , Rüyada Süslenmek görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Arsa görmek
4.) Rüyada Memleket görmek
5.) Rüyada Ekin biçmek görmek
6.) Rüyada Arzu görmek
7.) Rüyada Arı beyi görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Arma görmek
10.) Rüyada Armonik görmek
11.) Rüyada Paten görmek
12.) Rüyada Armut ağacı görmek
13.) Rüyada Arpa görmek
14.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
15.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
16.) Rüyada Armağan görmek
17.) Rüyada Arıkovanı görmek
18.) Rüyada Aritmetik görmek