Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kitre , Rüyada Kitre görmek Bebek arabası , Rüyada Bebek arabası görmek Öküz , Rüyada Öküz görmek Kus kanadı , Rüyada Kus kanadı görmek Hısım akraba , Rüyada Hısım akraba görmek Kan almak , Rüyada Kan almak görmek Pavurya , Rüyada Pavurya görmek Çiş etmek , Rüyada Çiş etmek görmek Fiyonk , Rüyada Fiyonk görmek Aza , Rüyada Aza görmek Küçük abdest , Rüyada Küçük abdest görmek Tıraş bıçağı , Rüyada Tıraş bıçağı görmek Büzülmek , Rüyada Büzülmek görmek Fener , Rüyada Fener görmek Suretıl muhammed , Rüyada Suretıl muhammed görmek Kerpiç , Rüyada Kerpiç görmek Yapıştırmak , Rüyada Yapıştırmak görmek Rektör , Rüyada Rektör görmek Torna , Rüyada Torna görmek İşaret , Rüyada İşaret görmek Bere , Rüyada Bere görmek Şiş , Rüyada Şiş görmek Bakmak , Rüyada Bakmak görmek Okka , Rüyada Okka görmek Kibrit , Rüyada Kibrit görmek Sakal başı , Rüyada Sakal başı görmek Saadet , Rüyada Saadet görmek Mantar , Rüyada Mantar görmek Kelebek , Rüyada Kelebek görmek Rugan , Rüyada Rugan görmek Astragan , Rüyada Astragan görmek Sarımsak , Rüyada Sarımsak görmek Sure 029 Ankebut , Rüyada Sure 029 Ankebut görmek Gangster , Rüyada Gangster görmek Patavatsızlık , Rüyada Patavatsızlık görmek Dehliz , Rüyada Dehliz görmek Eleştiri , Rüyada Eleştiri görmek Yatak arkadaşı , Rüyada Yatak arkadaşı görmek Pudra , Rüyada Pudra görmek Nikah memuru , Rüyada Nikah memuru görmek Armağan , Rüyada Armağan görmek Loca , Rüyada Loca görmek Tabanca , Rüyada Tabanca görmek Komiser , Rüyada Komiser görmek Özgürlük , Rüyada Özgürlük görmek Kotu muamele yapmak , Rüyada Kotu muamele yapmak görmek Mağaza , Rüyada Mağaza görmek Basma , Rüyada Basma görmek Meclis , Rüyada Meclis görmek Uyuz , Rüyada Uyuz görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Memleket görmek
4.) Rüyada Arsa görmek
5.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
6.) Rüyada Ekin biçmek görmek
7.) Rüyada Arzu görmek
8.) Rüyada Arı beyi görmek
9.) Rüyada Paten görmek
10.) Rüyada Arkadaş görmek
11.) Rüyada Arma görmek
12.) Rüyada Armonik görmek
13.) Rüyada Armut ağacı görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
16.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
17.) Rüyada Armağan görmek
18.) Rüyada Aritmetik görmek