Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Jeton , Rüyada Jeton görmek Kazandibi , Rüyada Kazandibi görmek Sahur , Rüyada Sahur görmek Kadınbudu , Rüyada Kadınbudu görmek Mahlep , Rüyada Mahlep görmek Boş yere bağırıp çağıran adam , Rüyada Boş yere bağırıp çağıran adam görmek Cüz , Rüyada Cüz görmek Stres , Rüyada Stres görmek Tıraş bıçağı , Rüyada Tıraş bıçağı görmek Ayva , Rüyada Ayva görmek Cam eşya , Rüyada Cam eşya görmek Kavun çekirdeği , Rüyada Kavun çekirdeği görmek Yabancı dil konuşmak , Rüyada Yabancı dil konuşmak görmek Tersane , Rüyada Tersane görmek Yün kırpmak , Rüyada Yün kırpmak görmek Kabir , Rüyada Kabir görmek Ses ve söz işitmek , Rüyada Ses ve söz işitmek görmek Vitray , Rüyada Vitray görmek Sam fıstığı , Rüyada Sam fıstığı görmek Kamer , Rüyada Kamer görmek Asfalt , Rüyada Asfalt görmek Ut , Rüyada Ut görmek Eski elbise , Rüyada Eski elbise görmek Uyanık olmak , Rüyada Uyanık olmak görmek Meslek , Rüyada Meslek görmek Hindistan cevizi , Rüyada Hindistan cevizi görmek Tavsan otu , Rüyada Tavsan otu görmek Hükümlü , Rüyada Hükümlü görmek Faraş , Rüyada Faraş görmek İntikam almak , Rüyada İntikam almak görmek Böbrek , Rüyada Böbrek görmek Saç kesmek , Rüyada Saç kesmek görmek Çay bardağı , Rüyada Çay bardağı görmek Kaymak , Rüyada Kaymak görmek Göçük , Rüyada Göçük görmek Ayet , Rüyada Ayet görmek Üst kat , Rüyada Üst kat görmek Cephe , Rüyada Cephe görmek Mizah (latife) , Rüyada Mizah (latife) görmek Kin , Rüyada Kin görmek Enbiya (peygamberler) , Rüyada Enbiya (peygamberler) görmek Mıknatıs , Rüyada Mıknatıs görmek İmparator , Rüyada İmparator görmek Doğramacı , Rüyada Doğramacı görmek Şımarıklık , Rüyada Şımarıklık görmek Süt sağan , Rüyada Süt sağan görmek Meclis , Rüyada Meclis görmek Mesın sergileri , Rüyada Mesın sergileri görmek Yelpaze , Rüyada Yelpaze görmek Randevuevi , Rüyada Randevuevi görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
3.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Memleket görmek
6.) Rüyada Arsa görmek
7.) Rüyada Ulumak görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Fiyonk görmek
10.) Rüyada Arma görmek
11.) Rüyada Arı beyi görmek
12.) Rüyada Ekin biçmek görmek
13.) Rüyada Arzu görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Yunus balığı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Armut ağacı görmek