Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Saç kesmek , Rüyada Saç kesmek görmek Simsar , Rüyada Simsar görmek Sallanan sandalye , Rüyada Sallanan sandalye görmek Sure 078 nebe , Rüyada Sure 078 nebe görmek Marul , Rüyada Marul görmek Beğenmek , Rüyada Beğenmek görmek Güverte , Rüyada Güverte görmek Vurmak , Rüyada Vurmak görmek Yazı kalemi , Rüyada Yazı kalemi görmek Sıva , Rüyada Sıva görmek Emir (almak / vermek) , Rüyada Emir (almak / vermek) görmek Şeytan , Rüyada Şeytan görmek Şükür secdesi , Rüyada Şükür secdesi görmek Kavak , Rüyada Kavak görmek Avokado , Rüyada Avokado görmek Tasavvuf , Rüyada Tasavvuf görmek Makta , Rüyada Makta görmek Oy sandığı , Rüyada Oy sandığı görmek Hediye , Rüyada Hediye görmek Yün , Rüyada Yün görmek Kasket , Rüyada Kasket görmek Hırs , Rüyada Hırs görmek Dedikodu yapmak , Rüyada Dedikodu yapmak görmek Taha suresi , Rüyada Taha suresi görmek İlyas (a.s.) , Rüyada İlyas (a.s.) görmek Mızıka , Rüyada Mızıka görmek Revani , Rüyada Revani görmek Sakal başı , Rüyada Sakal başı görmek Eter , Rüyada Eter görmek Tayin olmak , Rüyada Tayin olmak görmek Krom , Rüyada Krom görmek Prova , Rüyada Prova görmek Tren yolu , Rüyada Tren yolu görmek Köstek , Rüyada Köstek görmek Melikin ispiyoncusu , Rüyada Melikin ispiyoncusu görmek Yaban keçisinin dişisi , Rüyada Yaban keçisinin dişisi görmek Uyanık olmak , Rüyada Uyanık olmak görmek Şam fıstığı , Rüyada Şam fıstığı görmek Misafir , Rüyada Misafir görmek Suretıl muddesır , Rüyada Suretıl muddesır görmek Mısır ehramları , Rüyada Mısır ehramları görmek Muhtar , Rüyada Muhtar görmek Gardırop , Rüyada Gardırop görmek Hasta bakıcı , Rüyada Hasta bakıcı görmek Mangal , Rüyada Mangal görmek Kanaatkar , Rüyada Kanaatkar görmek Telaş , Rüyada Telaş görmek İyi , Rüyada İyi görmek İspirto , Rüyada İspirto görmek Sabahlık , Rüyada Sabahlık görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada İlanı aşk görmek
3.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arsa görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Fiyonk görmek
10.) Rüyada Arı beyi görmek
11.) Rüyada Arma görmek
12.) Rüyada Yunus balığı görmek
13.) Rüyada Ekin biçmek görmek
14.) Rüyada Arzu görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Paten görmek
17.) Rüyada Armonik görmek
18.) Rüyada Armut ağacı görmek