Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Küvet , Rüyada Küvet görmek Bilmece çözmek , Rüyada Bilmece çözmek görmek Zindancı , Rüyada Zindancı görmek Yüksek yer , Rüyada Yüksek yer görmek Şekerci , Rüyada Şekerci görmek Tavşan , Rüyada Tavşan görmek Hikaye , Rüyada Hikaye görmek Arzuhal , Rüyada Arzuhal görmek Kan , Rüyada Kan görmek Ecel , Rüyada Ecel görmek Omuz , Rüyada Omuz görmek Mahşer , Rüyada Mahşer görmek Olimpiyat , Rüyada Olimpiyat görmek Kamyon , Rüyada Kamyon görmek Kan aldırma , Rüyada Kan aldırma görmek Lades kemiği , Rüyada Lades kemiği görmek Kafiye , Rüyada Kafiye görmek Eroin , Rüyada Eroin görmek Sureler , Rüyada Sureler görmek Mukri , Rüyada Mukri görmek Pazar / pazar yeri , Rüyada Pazar / pazar yeri görmek Fakih , Rüyada Fakih görmek Yakı otu , Rüyada Yakı otu görmek Safa ve Merve , Rüyada Safa ve Merve görmek Böğürtlen , Rüyada Böğürtlen görmek Boynuz , Rüyada Boynuz görmek Şeftali , Rüyada Şeftali görmek Kıvılcım , Rüyada Kıvılcım görmek Daktilo , Rüyada Daktilo görmek Koca , Rüyada Koca görmek Kırılma , Rüyada Kırılma görmek İşten çıkarma , Rüyada İşten çıkarma görmek Hamt etmek , Rüyada Hamt etmek görmek Hırsız , Rüyada Hırsız görmek Mermi , Rüyada Mermi görmek Cinayet , Rüyada Cinayet görmek İlyas (a.s.) , Rüyada İlyas (a.s.) görmek İkiz , Rüyada İkiz görmek Kan aldırmak , Rüyada Kan aldırmak görmek Tuzak , Rüyada Tuzak görmek Pamuk kullanmak , Rüyada Pamuk kullanmak görmek Otlak , Rüyada Otlak görmek Poligon , Rüyada Poligon görmek Mızrak , Rüyada Mızrak görmek Çarpılmak , Rüyada Çarpılmak görmek Masaj , Rüyada Masaj görmek Bostan , Rüyada Bostan görmek Hac , Rüyada Hac görmek Dükkan , Rüyada Dükkan görmek Suretıl alı İmran , Rüyada Suretıl alı İmran görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada Arsa görmek
3.) Rüyada Ekin biçmek görmek
4.) Rüyada Arzu görmek
5.) Rüyada Arı beyi görmek
6.) Rüyada Arma görmek
7.) Rüyada Armonik görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Armut ağacı görmek
10.) Rüyada İğrenmek görmek
11.) Rüyada Arpa görmek
12.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
13.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
14.) Rüyada Paten görmek
15.) Rüyada Arıcı görmek
16.) Rüyada Arıkovanı görmek
17.) Rüyada Aritmetik görmek
18.) Rüyada Armağan görmek