Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Mendil , Rüyada Mendil görmek Pişik , Rüyada Pişik görmek Duvak , Rüyada Duvak görmek Suç / suçlu , Rüyada Suç / suçlu görmek İnsanın bir organı , Rüyada İnsanın bir organı görmek Özür , Rüyada Özür görmek Çağrı , Rüyada Çağrı görmek Tahakküm , Rüyada Tahakküm görmek Meze , Rüyada Meze görmek Eşek , Rüyada Eşek görmek Kanguru , Rüyada Kanguru görmek Eskimek , Rüyada Eskimek görmek Loğusa , Rüyada Loğusa görmek Uyuz , Rüyada Uyuz görmek Jerse , Rüyada Jerse görmek Balmumu , Rüyada Balmumu görmek Cemaziyel evvel , Rüyada Cemaziyel evvel görmek İsraf , Rüyada İsraf görmek Çakmak , Rüyada Çakmak görmek Dövüşmek , Rüyada Dövüşmek görmek Faka basmak , Rüyada Faka basmak görmek Üs , Rüyada Üs görmek Kıs , Rüyada Kıs görmek Buhurlanmak , Rüyada Buhurlanmak görmek Sayı , Rüyada Sayı görmek Hayvan , Rüyada Hayvan görmek Yemek dolabı , Rüyada Yemek dolabı görmek Baras , Rüyada Baras görmek Cimrilik , Rüyada Cimrilik görmek Palyaço , Rüyada Palyaço görmek Çanta , Rüyada Çanta görmek İstihkam , Rüyada İstihkam görmek Naftalın , Rüyada Naftalın görmek Yafta , Rüyada Yafta görmek Dalkavukluk , Rüyada Dalkavukluk görmek Fişeklik ve cephanelik , Rüyada Fişeklik ve cephanelik görmek Melik , Rüyada Melik görmek Kuş pisliği , Rüyada Kuş pisliği görmek Kusbe , Rüyada Kusbe görmek Kümbet , Rüyada Kümbet görmek Remil , Rüyada Remil görmek Yemeği hazmetmek , Rüyada Yemeği hazmetmek görmek Sure 056 vakıa , Rüyada Sure 056 vakıa görmek Sur kapıları , Rüyada Sur kapıları görmek Rum suresi , Rüyada Rum suresi görmek Santral , Rüyada Santral görmek Nakibi'l eşraf , Rüyada Nakibi'l eşraf görmek Vücut ağrısı , Rüyada Vücut ağrısı görmek Geyik , Rüyada Geyik görmek Kul , Rüyada Kul görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada Arsa görmek
3.) Rüyada Ekin biçmek görmek
4.) Rüyada Arzu görmek
5.) Rüyada Arı beyi görmek
6.) Rüyada Arma görmek
7.) Rüyada Armonik görmek
8.) Rüyada Arkadaş görmek
9.) Rüyada Arpa görmek
10.) Rüyada Armut ağacı görmek
11.) Rüyada Ariyet alıp vermek görmek
12.) Rüyada Artmak ve eksilmek görmek
13.) Rüyada İğrenmek görmek
14.) Rüyada Aritmetik görmek
15.) Rüyada Arıcı görmek
16.) Rüyada Paten görmek
17.) Rüyada Arıkovanı görmek
18.) Rüyada Armağan görmek