Suretıl kureys , Rüyada Suretıl kureys görmek


Rüyada Kureys süresini veya ondan bir parçayi okudugu-nu görmek; halkin arasini islah etmeye, kolay rizka, muhtaçlan gözetip ye-dirmeye ve sefer ettiginde çok menfaatll seylere sahip olmaya isarettir.Suretıl kureys kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Suretıl kureys görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Nadas , Rüyada Nadas görmek Kümbet , Rüyada Kümbet görmek Diş , Rüyada Diş görmek Siyah , Rüyada Siyah görmek El , Rüyada El görmek Çarşı , Rüyada Çarşı görmek Sure 078 nebe , Rüyada Sure 078 nebe görmek Caymak , Rüyada Caymak görmek Gözlem , Rüyada Gözlem görmek Yoklama memuru , Rüyada Yoklama memuru görmek Tokat / tokatlamak , Rüyada Tokat / tokatlamak görmek Lastik , Rüyada Lastik görmek Şaka (nükte) , Rüyada Şaka (nükte) görmek Öfkesini yutmak , Rüyada Öfkesini yutmak görmek Cihat , Rüyada Cihat görmek Sperma , Rüyada Sperma görmek Nefes / nefes darlığı , Rüyada Nefes / nefes darlığı görmek Zeytinyağı , Rüyada Zeytinyağı görmek Dağarcık , Rüyada Dağarcık görmek Harp , Rüyada Harp görmek Bej renk , Rüyada Bej renk görmek Radyo , Rüyada Radyo görmek Ekşi nar , Rüyada Ekşi nar görmek Portakal ağacı , Rüyada Portakal ağacı görmek Delilik , Rüyada Delilik görmek Perhiz , Rüyada Perhiz görmek Otel / motel , Rüyada Otel / motel görmek Gezinti , Rüyada Gezinti görmek Muttali olmak , Rüyada Muttali olmak görmek Hacız , Rüyada Hacız görmek Besmele , Rüyada Besmele görmek Kabine , Rüyada Kabine görmek Tarçın , Rüyada Tarçın görmek Fişek , Rüyada Fişek görmek Keten bitkisini söken , Rüyada Keten bitkisini söken görmek Küstah , Rüyada Küstah görmek İn , Rüyada İn görmek Doğramacı , Rüyada Doğramacı görmek Kundak , Rüyada Kundak görmek Mevsimler , Rüyada Mevsimler görmek Zülküfl (a.s.) , Rüyada Zülküfl (a.s.) görmek Kupa , Rüyada Kupa görmek Zambak , Rüyada Zambak görmek Kekelemek , Rüyada Kekelemek görmek Dinden dönmek , Rüyada Dinden dönmek görmek Hakir görme , Rüyada Hakir görme görmek Koyun , Rüyada Koyun görmek Methedici , Rüyada Methedici görmek Çiçek hastalığı , Rüyada Çiçek hastalığı görmek Suretıl sad , Rüyada Suretıl sad görmek
1.) Rüyada İlanı aşk görmek
2.) Rüyada İğrenmek görmek
3.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
4.) Rüyada Memleket görmek
5.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
6.) Rüyada Arsa görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Fiyonk görmek
9.) Rüyada Arma görmek
10.) Rüyada Arı beyi görmek
11.) Rüyada Ekin biçmek görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arpa görmek
14.) Rüyada Paten görmek
15.) Rüyada Yunus balığı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Armut ağacı görmek
18.) Rüyada Armağan görmek